آموزش ها

حملاتی به روی سئو سایت شما – SEO ATTACK

با یکی از دوستانم ( ساسان ) چند روز پیش در مورد  چالش هایی که روی سایت پربازدیدشون می افتاد صحبت میکردم و توی صحبت هاش در مورد نوعی حمله که جدیدا براشون اتقاق میافته اشاره میکرد که توی این پست میخواهم به اون بپردازم.

حملاتی بر روی سئو !

درسته یکم عجیبه ولی اگه از اون اطلاع داشته باشید میتوانید تا حد زیادی جلوشو بگیرید. وقتی شما سایتی داشته باشید که رقیب های سرسخت داشته باشه اون ها هر کاری میکنند تا شما را از صحنه رقابت بیرون کنن مثل گرفتن رتبه سئو از سایت شما !

یک هکر استخدام کنید!

رقبا میدانند که اگر سایت شما را هک کنند در کسری از دقایق شما مجددا سایت را به حالت اول خود باز میگردانید و همه چیز مثل روز اولش میشود . پس وظیفه ای دیگر به هکری که استخدام کرده اند میدهند و آن هم یک تغییر کوچک در فایل Robots.txt شاخه اصلی سایت شما میباشد و  باعث میشود و تا مشکلی را پیدا کنید ممکن است خیلی دیر شده باشد.

شما را سرچ میکنند ولی به اشتباه!

پلتفرم های جستجوی فیکی را طراحی میکنند و کلید واژه های اصلی که میتوان با آنها شما را پیدا کرد به راحتی پیدا میکنند و لیست میکنند و به ربات می گویند که در نتایج جستجوی گوگل روی لینک شما کلیک نکند و لینک دیگری را وارد شود. برای مثال وب سایت خود رقیب را باز کند و این باعث میشود بعد از مدتی شما دیگر با آن کلید واژه لینک اول گوگل نباشید…

 

 

17 دیدگاه

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *